Używasz niewspieranej wersji przeglądarki! Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnych przeglądarek (Google Chrome lub Mozilla Firefox) dla poprawnego wyświetlania serwisu.

Zamknij

dentsu aegis network

POLSKA

Małgorzata Niska digital development directorem w domu mediowym Vizeum

07 mar 2017

Małgorzata Niska objęła nowo utworzone stanowisko digital development directora w domu mediowym Vizeum należącym do grupy Dentsu Aegis Network Polska. Na nowym stanowisku Małgosia będzie odpowiadała za pozyskiwanie i rozwój digitalowy klientów firmy, standaryzowanie procesów, wsparcie strategiczne zespołów klienckich oraz budowanie relacji z mediami. Stanowisko digital development directora zostało utworzone w ramach Vizeum poza strukturami client service i będzie funkcjonowało w obszarze eksperckim.

Dzięki swojemu doświadczeniu Małgorzata będzie służyła wsparciem edukacyjnym dla klientów i zespołów klienckich, a także będzie odpowiedzialna za ich rozwój. Małgorzata Niska jest związana z grupą Dentsu Aegis Network od ponad 5 lat. Karierę rozpoczynała jako junior media planner w HypermediaIsobar, następnie na stanowisku communication plannera pracowała w należącym do grupy domu mediowym Carat. Po przejściu do Vizeum pracowała na stanowisku senior communication plannera. Przez ostatnie półtora roku zajmowała stanowisko innovation & digital managera.

Jest absolwentką Route500, prestiżowego międzynarodowego programu rozwojowego grupy Dentsu Aegis Network, w którym biorą udział osoby o najwyższym potencjale liderskim.