Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, RED8, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar oraz Lubię to! linked by Isobar.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Junior eMerchandising Account Manager

Zakres obowiązków:

  • Implementacja treści eCommerce (A+ page, LP, Strefy marek),

  • Analiza trendów rynkowych, zachowania użytkowników eSklepów, działań konkurencji w zakresie e-commerce,

  • Ścisła współpraca z działem technologii, designu, Client Service, Delivery,

  • Realizacja projektów długoterminowych,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami, oparte na dobrym zrozumieniu ich potrzeb,

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego i niemieckiego/hiszpańskiego,

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź w agencji digitalowej,

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Power Point,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Znajomość zagadnień eCommerce (path to purchase, UX, WC),

  • Dodatkowo mile widziana podstawowa znajomość HTML,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętności pracy w zespole.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

  • Pracę w multidyscyplinarnych zespołach dla międzynarodowych klientów,

  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci,

  • Możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii

    (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work),

  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!,

  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.

Prosimy o uwzględnieniu w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”