Isobar Poland Group powstała w wyniku połączenia spółek posiadających uzupełniające się wzajemnie kompetencje. Łączymy to, co najlepsze: strategiczno – kreatywne podejście Isobaru, technologiczno – consultingowe kompetencje Hypermedia i ideę kampanii social by design, według której pracuje Lubię to. W takim składzie jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe rozwiązania biznesowe dla największych graczy na rynku – zarówno lokalnym jak i globalnym.

Isobar Poland Group współpracuje także z pozostałymi spółkami wchodzącymi w skład naszej sieci Dentsu Aegis Network. W tak zacnym gronie ekspertów możemy śmiało mówić, że digital nie ma przed nami tajemnic. Chcesz przekonać się jakie korzyści płyną z pracy w tak zróżnicowanym środowisku?

Dołącz do nas jako:

System Administrator - Linux

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości działania systemów teleinformatycznych (na poziomie sprzętowym oraz usług),

  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych systemów IT,

  • Wspieranie zespołów technologicznych przy realizacji projektów „Web” od strony systemu operacyjnego i oprogramowania.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność administracji systemami operacyjnych z rodziny Linux (preferowany Debian/Redhat),

  • Umiejętność administracji bazami danych MySQL, Postgresql o dużej dostępności,

  • Umiejętność administracji usługami apache2, nginx, varnish,

  • Znajomość rozwiązań oraz protokołów sieciowych (TCP, UDP, IP, HTTP, DNS),

  • Umiejętność administracji i konfiguracji oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych,

  • Umiejętność pracy w zespole, szybkiego uczenia się,

  • Chęć nauki administracji systemami z rodziny Windows,

  • Gotowość do pełnienia dyżurów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows,

  • Znajomość baz danych: MSSQL,

  • Znajomość oprogramowania: IIS,

  • Znajomość technologii HA (High Availability),

  • Znajomość oprogramowania: Hadoop, Cloudera/Hortonworks,

  • Znajomość chmur obliczeniowych: Amazon/ Azure.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę na podstawie kontraktu

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak korpo – dresscodu i korpo klimatu

  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network

  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze Digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze

  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym i samochodowym, oraz Day Care dla dzieci

  • Możliwość angażowania się w projekty z zakresy innowacyjnych technologii (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work)

  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!

  • Możliwość uczestniczenia w multibrandowych przetargach

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”