iProspect jest wiodącą agencją performance marketingu na świecie. Na co dzień wspieramy Klientów – liderów sektora e-commerce oraz tradycyjnych przedsiębiorstw na całym świecie - w planowaniu, wdrażaniu i optymalizowaniu działań marketingowych w Internecie. Jesteśmy innowacyjną firmą, śledzimy trendy i wykorzystujemy je w codziennej pracy. Jesteśmy częścią Dentsu Aegis Network – grupy zrzeszającej światowej klasy agencje, zachowując jednocześnie przyjazne środowisko pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

SEM SPECIALIST/ SENIOR SPECIALIST

Zakres zadań:

  • Prowadzenie i zarządzanie kanałem SEM w ramach kampanii dla top klientów z różnych branż, w tym dla międzynarodowych brand’ów

  • Strategiczne planowanie kampanii i szacowanie efektów z działań SEM

  • Testowanie nowych rozwiązań, wykorzystywanie wersji beta produktów Google

  • Optymalizacja kampanii wg wyznaczonych KPI

  • Kontakty z klientami oraz doradzanie w wyborze rozwiązań

  • Analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji

Wymagania:

  • Umiejętność strategicznego podejścia do kampanii online

  • Znajomość Google Analytics

  • Bardzo dobra znajomość i umiejętność wykorzystywania panelu AdWords i Edytora AdWords

  • Samodzielne prowadzenie kampanii AdWords dla kilku klientów

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze online marketingu

  • Umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych

  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom C1

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizacje celów

  • Skrupulatność, dokładność

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość produktów DoubleClick oraz certyfikaty Google Partners będą dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody, dynamicznie rozwijający się zespół

  • Szybki rozwój zawodowy (szkolenia, przejrzyste ścieżki karier)

  • Możliwość nauki poprzez pracę z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013

  • Możliwość budowania kampanii dla największych polskich i zagranicznych marek

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna)

  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, stołówka, daycare i wiele innych)

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”