POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Odpowiedzialność za wyniki biznesowe i rozliczenia finansowe zespołu
  • Odpowiedzialność za wyznaczanie i dostarczanie wysokich standardów pracy
  • Udział w planowaniu strategii rozwoju Amnetu
  • Przygotowywanie case study z prowadzonych kampanii
  • Przygotowywanie Amnet POV (Point of View)
  • Budowanie marki Amnetu i własnej poprzez występy na konferencjach, artykuły w prasie branżowej itp.
  • Budowanie relacji z klientami i wydawcami

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w mediach online, w tym przynajmniej 2 lata w prowadzeniu kampanii w modelu Programmatic
  • głęboka wiedza w zakresie mediów online oraz wiedza w zakresie mediów offline
  • biegła znajomość przynajmniej dwóch platform  DSP (np. DBM, Adform, MediaMath, Appnexus, The Trade Desk) oraz platformy DMP
  • odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań
  • wysokie zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) pozwalająca na swobodną komunikację ustną i mailową oraz tworzenie prezentacji.

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę w dynamicznym zespole specjalistów, który zmienia rynek reklamy
  • jasno zarysowaną ścieżkę kariery w Amnecie i grupie Dentsu Aegis Network
  • doświadczenie w zarządzaniu kampaniami w modelu Programmatic na wiodących na świecie platformach do zarzadzania i optymalizacji kampanii reklamowych
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze wyposażonym w siłownię, fitness, restaurację, punkt dziennej opieki nad dziećmi, zjeżdżalnię
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i pakiet sportowy
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży