Poszukujemy osoby, która chce dołączyć do nas i pracować na stanowisku:

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie podróży służbowych i innych wydatków pracowniczych

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontami księgi głównej

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe i minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w księgowości lub wykształcenie wyższe kierunkowe i roczne doświadczenie w pracy w księgowości

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości

  • Znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT)

  • Znajomość zasad rozliczania podróży służbowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Systematyczność i terminowość

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość programu RAKS SQL

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci

  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze

  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!

  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.