POLSKA
Do Zespołu Rekrutacyjnego szukamy osoby na stanowisko :

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Główne obowiązki:
  • Docieranie do kandydatów głównie metodą direct search;

  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania talentów;

  • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • Selekcja przychodzących dokumentów aplikacyjnych;

  • Organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych;

  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kandydatami;

  • Wsparcie przy organizowaniu wydarzeń promujących Dentsu jako pracodawcę;

  • Cykliczne raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych.

Oczekujemy:

  • Minimum półrocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;

  • Doświadczenia w efektywnym prowadzeniu poszukiwań metodą direct search;

  • Pasji i zaangażowania w rozwój metod aktywnego dotarcia do najlepszych kandydatów;

  • Gotowości do pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku;

  • Umiejętności efektywnego organizowania pracy;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom minimum B2).

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji;

  • Pracę w profesjonalnym zespole HR, możliwość uczenia się od najlepszych;

  • Pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci;

  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń;

  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network;

  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!