iProspect jest wiodącą agencją performance marketingu na świecie. Na co dzień wspieramy Klientów – liderów sektora e-commerce oraz tradycyjnych przedsiębiorstw na całym świecie - w planowaniu, wdrażaniu i optymalizowaniu działań marketingowych w internecie. Jesteśmy innowacyjną firmą, śledzimy trendy i wykorzystujemy je w codziennej pracy. Jesteśmy częścią Dentsu Aegis Network – grupy zrzeszającej światowej klasy agencje, zachowując jednocześnie przyjazne środowisko pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Jeżeli chcesz współtworzyć przyszłość performance marketingu, jesteś zorientowany na wynik i znakomicie budujesz długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi - zapraszamy do nas!

Zakres zadań:

  • Aktywna sprzedaż i budowanie relacji z nowymi klientami

  • Odpowiedzialność za wynik biznesowy w ramach postawionego celu indywidualnego

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Współpraca z innymi brandami w grupie Dentsu

  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów i sposobów sprzedaży

  • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z partnerami zewnętrznymi

  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc)

  • Wskazywanie oraz tworzenie nowych możliwości / produktów do oferty firmy

Wymagania:

  • Umiejętność sprzedaży i budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Umiejętność słuchania, zrozumienia potrzeb klienta i zaproponowania skutecznych sposobów ich rozwiązania

  • Nastawienie na wynik i osiąganie założonych rezultatów

  • Wysoka dojrzałość biznesowa

  • Postawa „can-do”, ukierunkowanie na działanie i rozwiazywanie problemów

  • Ponadprzeciętna ambicja bycia liderem na rynku, stawianie sobie wysokich wymagań co do jakości i efektywności pracy

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Otwartość i wysoka kultura osobista

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Znajomość kanałów online marketingowych znajomość rynku reklamy online oraz trendów rynkowych

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Bardzo dużą decyzyjność i bezpośredni wpływ na biznes

  • Pracę w bardzo twórczej i dynamicznej atmosferze

  • Płaską strukturę organizacyjną

  • Bardzo atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego (dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)

  • Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)

  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze (siłownia, daycare i wiele innych)

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”